Hızlı, Güvenilir, Şeffaf ve Net Vinç Alım Satım İçin Mesut Vinç Galeri Konya


                             
İLAN NO 646
VİNÇ TONAJ : 35 Tonluk Vinç
VİNÇ MARKA : Mesut Vinç
VİNÇ MODEL YILI : 2021
VİNÇ BOM GRUBU : 1
VİNCİN BOM UZUNLUĞU : 1 Metre
ARAÇ MARKA/MODEL : 1
KASA ÇIKAR : Var
HALAT TAMBURU : Var
MOMENT KONTROL : Var
KABİN : Var
TAKAS : Uygun
AÇIKLAMA
Saygıdeğer Müşterilerimiz;
Mesut Vinç Galeri araç üstü vinç sektöründe 2007 yılından bu yana kendini yetiştirmiş uzman ve güvenilir bir firma olarak Konya Anadolu Sanayi Horozluhan Mh. Zerdali Sk. No:6A Selçuklu Konya adresinde 1000 metrekarelik galeri alanında vinç alım satım komisyonculuk faaliyetlerine devam etmektedir.
Hiç bir zaman günü kurtarmak gayesi olmayan firmamız vinç alım satımında her iki tarafında menfaatini gözetip vinç değerlemesinde, kontrolünde, piyasa şartlarında genellikle ortayı bularak vinç alım satımdan tarafların memnun kalmasını sağlamaktadır.
Firmamız Konya Ticaret Odası, Konya Selçuk Vergi Dairesi, Türk Patent Enstisünde marka tesciline kayıtlı ciddi kurumsal bir firmadır.
Firmamız alım satım olduğu takdirde alıcı ve satıcıdan %2 komisyon bedeli talep etmektedir. Pazarlık birebir yaptırılır, şeffaf, dürüst ve herşey nettir kesinlikle vinç fiyatları ile oynama yapıp üzerinden para kazanma politikamız yoktur.
Seyyar, herhangi bir yeri olmayan olsa da home office çalışan, günü kurtaran, telefonla vinç alıp satan, sizi zarara uğratacak ve yarını belli olmayan kurumsal yatırım yapmayan kişilerle çalışmanız sizi zarara uğratabilir.
Vincinizin değerinde satılması, uygun satılması, hızlı ve güvenilir satılması ya da uygun bir vinç satın almanız, masrafsız vinç satın almanız sizin elinizde... Sektörün 15 senedir içinde olan sadece MESUT VİNÇ GALERİ ile hareket edin rahat edin...
Saygılarımla...
Mesut ALTAY - WHATSAPP/BİP/TELEGRAM 0532 596 38 38 - www.mesutvinc.com
FİYAT
99.000
TL + KDV
2.EL ARAÇ ÜSTÜ
VİNÇLERİN TÜM LİSTESİ
İÇİN TIKLAYINIZ.


MESUT VİNÇ GALERİ
MESUT ALTAY GSM
+90 532 596 38 38
İLANI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞIN
ARKADAŞLARINIZA TAVSİYE EDİN.
Bu ürün ile ilgileniyorum ürün ile ilgili sms almak istiyorum.

Mesut Vinç Galeri alım satımlarda sadece komisyoncu firmadır. Alan ve satandan ayrı ayrı % 2 + KDV komisyon almaktadır. İlanlarda ki bilgiler ve fotoğraflar satıcının tarafımıza çeşitli iletişim kanalları ile göndermiş olduğu veya firmamızın kendi imkanları ile temin ettiği fotoğraf ve bilgilerden oluşmaktadır. Satılan ürünlerin bilgilerinin sorumluluğu tamamen satıcıya aittir.
2017 © Mesut Vinç - Tüm Hakları Saklıdır - All Rights Reserved
Facebook Facebook Twitter Instagram